• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Bluetooth gaming слушалки SteelSeries Arctis 7 Game 7.1

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,312
16,297
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам одлично сочувани Bluetooth gaming слушалки SteelSeries Arctis 7 Game 7.1 Surround, купени пред 2 години.

20210929_012153.jpg 20210929_012206.jpg

Цена, фиксна: 5500 денари
075 437-061, Кирил
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,312
16,297
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
5000 денари!!!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,126
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно