1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогови

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од IT Boss, 25 Јули 2010.

 1. IT Boss

  IT Boss
  Intern

  194
  15
  2 Јуни 2010
  Забележав дека во овој под-форум подолго време не е отворена нова тема, па еве јас прв да го скршам мразот и да ѓи живнам темите околу блогосферата.
  Овде сите наведете ѓи своите лични блогови (доколку имате) и наведете по 3 македонски и странски блогови кои според вас се најпосетувани и најзанимливи.
   
 2. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Има ваква тема.
   
 3. IT Boss

  IT Boss
  Intern

  194
  15
  2 Јуни 2010
  Во тоа и е проблемот. Има неколку слични неуредни теми, но јас сакам една уредна во која ќе можете да ѓи претставите вашите блогови, и по 3 македонски и странски блогови кои според вас се најпосетувани и најзанимливи. Може има слични теми, но една е само за македонски блогови, друга е анкета дали имате блог или не, но вакво нешто нема. Ве молам немој да одите оф-топик. Доколку имате нешто во врска со темата да кажете, кажете го тоа на културен начин, доколку не сите знаете каде е излезот. Ви благодарам!
   
Слични теми
 1. SwIPE
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  9,796
 2. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,160
Вчитување...

Сподели

Вчитување...