1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

BlackBerry DTEK50 Black 3GB / 32GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 2 Јануари 2020.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Енибади?
  Може и некоја замена за друг фоун
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден надвор од форум
   
Слични теми
 1. Delicon

  Продадено iPhone 7 32GB Matte Black

  Delicon, 23 Март 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  638
 2. stefan_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  530
 3. DrMTR
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,815
 4. StalkeR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,089
 5. pcdownside

  Проценка iPhone 7 Black 32GB

  pcdownside, 14 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,035
Вчитување...

Сподели

Вчитување...