1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Black Friday !!! Нови Андроид телевизори Sony, Philips, Samsung

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 26 Март 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  432
  353
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови телевизори андроид Сони, Филипс и Самсунг Смарт со гаранција

  Смарт тв

  Samsung 50NU7092 4k Smart

  Цена 23990 ден

  Смарт+Андроид

  Philips 49pus6401 4k Smart + Android
  Цена 25290 денари

  Sony 49xf7596 4k smart + Android
  Цена 30590 денари

  Moдели на лагер. Можни нарачки и по ваша желба после 10 април.
   
  На gOJDO, Трајче Дрварчето, Janev и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  432
  353
  25 Мај 2013
  Машко
  Продадени телевизорите.
  Нарачки на модели по ваш избор.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  432
  353
  25 Мај 2013
  Машко
  Продадено! Нарачки по желба.
   
  На efto му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  432
  353
  25 Мај 2013
  Машко
  Black Friday aкција на одредени модели

  1. Samsung 55RU8002 8 генерација на Самсунг

  Black Friday -30 % 38.490 денари

  2. Sony 55XF9005 9 генерација на СОНИ + 5 години гаранција.

  ANDROID TV
  4K HDR Processor X1
  4K X-Reality™ PRO
  TRILUMINOS DISPLAY
  4K HDR

  Black Friday -35% 50.990 денари
   
  На Ile bocev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,972
  4,205
  28 oктомври 2008
  1. SAMSUNG UE55RU8002 - 44.799 ден. (-30%) =31.400?
  2. Sony 55XF9005 - 59.999 ден. (-35%) =39.000?
   
  На olikomerc, Oktar, Speedster и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  432
  353
  25 Мај 2013
  Машко
  На Редовните цени има попуст. Тие од 44.800 и 60000 се blackfriday.
   
 7. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,887
  5,759
  21 Јануари 2009
  Не се блекфрајдеј тие цени туку се happy цени.
  А happy цени секој нормален ги рачуна за редовни.
  Нешто слично како клубската цена на Сетек која не е клубска туку е редовна.
   
  На Sharlovski, Eddytion, olikomerc и уште 6 други им се допаѓа ова.
 8. Ile bocev

  Ile bocev
  Gaining Experience

  253
  190
  15 ноември 2015
  Машко
  Да не ти се лоши малку xf9005 за 39000 денари :) Телевизоров пред една недела беше 67000 акциска, а редовна над 75000 денари.
   
 9. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,972
  4,205
  28 oктомври 2008
  Точно така. За 300 денари СЕКОЈ може да извади Happy картичка и да купи ''со попуст''.

  01.jpg 02.jpg
   
  Speedster, Eddytion, olikomerc и на уште 1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...