Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Black Friday/Cyber Monday викенд 2023

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com
Најблиску што можеме сега:

Ете за крај на BF/CM во линија со глитчот на матриксов.
За патлиџаните и останатите слични работи, ке поработиме на случајот во догледно време.

Но тоа не е сè!
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.070
4.065
Скопје
hackitfree.github.io

toshex

the fool
18 септември 2013
6.381
7.960
Мелмак
Буууу администрација многу сте нежни. Во секој случај не беше лош црниот петок зезанции на страна. Сепак ова не е walmart, треба соодветни очекувања.
 

cgfreak

On your way to fame
1 октомври 2010
471
652
Дома
Буууу администрација многу сте нежни. Во секој случај не беше лош црниот петок зезанции на страна. Сепак ова не е walmart, треба соодветни очекувања.
Мора да признаеме дека нѐ размазија со тоа роденденското малце, па очекувањата станаа височки :)
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.387
6.548
За праткиве што ги чекаме, да контактирам со Нексио или? Бидејќи минатиот пат локалново карго немале време цела недела да ме контактираат за пратка... :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com
За праткиве што ги чекаме, да контактирам со Нексио или? Бидејќи минатиот пат локалново карго немале време цела недела да ме контактираат за пратка... :)

Пратките се испроцесирани во вторник и среда и истите се испратени по брза пошта.
Имајте предвид дека Скопје поради самитот на ОБСЕ има сериозни проблеми со транспорт изминативе денови.

Почекајте ги пратките до понеделник-вторник, малку трпение.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.821
5.796
Skopje
Јас го продолжив членството на 27-ми попладнето, и најверојатно немало време да се испросесира за купон. Да сме живи и здрави.:)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com
Јас го продолжив членството на 27-ми попладнето, и најверојатно немало време да се испросесира за купон. Да сме живи и здрави.:)

Сите членства и купони беа испроцесирани на време. Со тебе имаше проблем и претходно со мејлот.
Пиши ми број на нарачка и ке провериме по логови на Mailgun.
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.387
6.548
Пратките се испроцесирани во вторник и среда и истите се испратени по брза пошта.
Имајте предвид дека Скопје поради самитот на ОБСЕ има сериозни проблеми со транспорт изминативе денови.

Почекајте ги пратките до понеделник-вторник, малку трпение.

Ти благодарам. Не ми е за брзање секако, само ЕЛС се отепани скроз, да не е преку нив пак. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
293
234
Ти благодарам. Не ми е за брзање секако, само ЕЛС се отепани скроз, да не е преку нив пак. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Преку нив е. И исто така иако пишува достава до адреса, се праат мајмуни и наогаат изговори за да дојдеш ти да го земеш од кај нив
 

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
388
275
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Денес ѕвонеше еден за пратка меѓутоа на работа бев неможев да зборам и му реков ќе му пратам број по смс од женичката дома е да се јави и да ја остави и воопшто не ѕвонел момакот...
 

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.086
2.387
Денес ѕвонеше еден за пратка меѓутоа на работа бев неможев да зборам и му реков ќе му пратам број по смс од женичката дома е да се јави и да ја остави и воопшто не ѕвонел момакот...
по филмовите ко ќе ти кажат еве ти број од жената, сама е дома, однеси и пратка, поинакви сценарија има.
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.387
6.548
Кај мене ги доставија прееска, само преку друго карго. Ви благодарам! :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно