bitpazar.com.mk - Што мислите?

Drash

Intern
14 јули 2007
252
3
Не е лошо, уште седум вакви и ќе направиш бајтпазар :D:D
Ок е страната само треба да ги означиш и другите градови во реоните оти може да настане недоразбирање, некој може да се налути итн...:bravo:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Nabrzina go razgledav i ........ama uopste ne mi se bendisa:p
Pazite fora, brza internet zarabotuvacka bese nesto sto procitav tamu.........i staven referal na nekoj si batka . Ako nekoj ne znae so e rabotata da si prai pari na negovo ime:LOL::LOL::LOL: Eve ke napravam copy paste pa ne komentiram poveke.

http://bitpazar.com.mk/entry_detail.php?eid=15764&etype=S&cmbcategoryid=130

Интернет заработка

објавено на: 23-07-08 , 16:27

цена : 0.00 MKD категориja: Вработување

Брза и лесна заработка преку Интернет, се што треба е да се регистрирате на следниот линк:
http://www.4dailybux.com/?ref=JoveMackin

И да кликате на VIEW ADS, да почекате 60 сек. и пак повторно, многу лесно, по 5-6 долари на ден Ви гарантирам!


Sajtov stvarno lici na Bitpazar:LOL::LOL::LOL:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Брза и лесна заработка преку Интернет, се што треба е да се регистрирате на следниот линк:
http://www.4dailybux.com/?ref=JoveMackin

И да кликате на VIEW ADS, да почекате 60 сек. и пак повторно, многу лесно, по 5-6 долари на ден Ви гарантирам!
Wow.. Уште ќе се мамиме со реферали ? Абе господ да чува..
Лошо лошо..

А додека пак, услугата е добра..
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,003
515
www.ibiz.mk
trakilaki има и еден трик со тоа реферали и давање такви линкови
само не го објавувам тука да не почне некој и такви работи да прави

иако јас конкретно мразам такви работи
нема ништо брзо и лесно да заработиш

и онтопик
му треба уште досредување
 

batjoro

Intern
15 август 2008
10
0
.

ok, a kakvo e posobno loso i mora da se smeni ? Nesto ot dizainov, posobno da vi bie vo oci ...

Dizainov li da se smeni, cvetovete, nekoja funkcionalnost da se dobavi ili da se mahne.

Licno mene malce me drazni debeliov crven font na spisakov na entry-tata ?

Ako imate idei, kazuvaite. Jas go gledam sajtov po cjal den, i nemozam da vidja tolko dobro kade sa mu kusurite .
 

PBaller

Intern
6 март 2008
76
0
Chovekot go objavi sajtot za da go iskritikuvate i da mu kazhete kako da go napravi podobar sajtot a ne da se smeete na oglasite shto drugi lugje gi stavaat. Taka da bidete po detalni i bidete mu od pomosh.

Spored mene user friendliness na stranata kade shto se listaat oglasi treba da se zgolemi... Drugi funkcionalnosti nemam shto da kritikuvam...

Ednostaven i pregleden dizajn.

Pozz:muahaha:
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
:bravo::bravo:
Мислам дека е супер страната, само сега огласи ти требаат. Може ќе треба да ставиш филтер на огласите да не се појавуваат глпости (тоалет хартија), али мислам дека си боље од Pazar3
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
реклами не се ставаат на средина од страната, стави ги некаде од страна или горе, долу само да не се на средина
 

batjoro

Intern
15 август 2008
10
0
zdravo,
fala vi za komentarite.

Po princip, site oglasi se proveruvat predi da se publikuvat. Kato nekoj pusti oglas, ovoj oglas e neaktiven i ne se vijda na stranata, mora administratorovd a go proveri da ne e spam (zasto ima i vakvi), i posle se aktivira i moje da se vidi na stranata.

Mora da ima kontrol, inache ke bide haos :(
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,276
331
А бе остај ги другите врска немаат, дизајнот е многу попрегледен.

Btw...

http://bitpazar.com.mk/entry_detail.php?eid=19026&etype=S

Интересно... За 200 денари...:LOL::LOL:

Забелешка: Би можел таму кај тие производи што не им е пишана цената да напишеш цена по договор или нешто слично.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,356
16,442
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Мое лично мнение: Добра е идејата, меѓутоа не е и реализацијата. Што би променил?
- Новите огласи да се ажурираат. Да нема огласи од "купувам" во "продавам" или обратно и да не се во погрешни поткатегории. Ќе ви треба чоек кој ќе го работи тоа. На корисниците многу ќе им го поедноставува пребарувањето.
- Повеќе разгранети поткатегории. Пр. кај комјутери да има поделба: лаптопи, конфигурации, компоненти по категории, штампачи и тн. Уште поедноставно пребарување. :)
- Подобра навигација на сајтот. Смисли начин како да го поедноставиш интерфејсот и по прегледно да ги прикажеш огласите(да се гледа слика и детаљи за компонентата која се продава, нешто налик како постовиве). Многу позгодно одошто да кликаме на секоја компонента за да видиме детали.
- Додади можност за други валути(пр. евро, долар).
- Дизајн. Моја оценка: под просек. Мора да го смените(посебно да ги усогласите боите). Ако сакате да привлечете "клиентела", ви треба многу поатрактивен и фенси дизајн.

Поздрав
 

batjoro

Intern
15 август 2008
10
0
Zdravo, sakav ej vaka da vi prasam, dali ste pustali oglas vo bitpazar.com.mk.

Ako ste pustali oglas, dali e imalo efekt i ste go prodali.. a ako ne e tajna, i kakov oglas e bil.

Sakam ednostavno da ja proveram funkcionalnostta.

Fala i pozdrav,
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,614
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно