1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Bitmain Antminer L3++ (596Mh)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 4 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Исправна состојба, нема исплатливост сеа за сеа... цена 3000 мкд
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,182
  3,163
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  може и замена за хардвер процесор i5 3-4 генерација или некој добар маус со моја доплата
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  БУМП! 2500 денари фиксно и итно. Напојувањето е оригинал од битмаин и само тоа вреди повеќе од цел комплет што го давам
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 7. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,893
  9,125
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
Слични теми
 1. Piwcho
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  532
 2. reflexmk
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,506
 3. tomi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,200
 4. DeepImpact
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  199
 5. DeepImpact
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  553
Вчитување...

Сподели

Вчитување...