• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Bitefight.ba\org

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Aleksandar-x

Intern
29 мај 2008
47
0
Ovaa ne e bas igra kako sto se zamisluva, so animacii, so akcija...Citas, se dopisuvas...Otvaras web strani,,,SAMO TOA?...Mnogu luge ja obozavat ovaa igra a ne znam zosto?...No mnogu luge i ja mrazat...Poradi toa sto vo nea nema nikakva akcija i poradi toa sto samo gledaat sliki :)
Igrava e dosta interesna, a posebno so nea, ti razvivas prijatelstvo najnapred pred se. \ /
Ako ima nekoj so igra na bitefight.org \ /
Ke se pozdravime :).... \ /
http://s9.bitefight.org/bite/player.php?p=26267 \ /
http://s11.bitefight.org/bite/player.php?p=15893 \ /
/\Linkovi od moi karakteri/\
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ја играв, и мора да речам дека е жива зараза, мора нонстоп да седеш пред ПЦ за да бидеш еден од најдобрите дури и касно во ноќта... нели е така Александар ?

ПС: Играта е интересна ако се има пари да се купат паклени, онака е досадна. И би рекол да не се започнува да се игра ... оти сега кога се освестив ИГРАТА НЕМА ВЕЗЕ
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
Ја играв, и мора да речам дека е жива зараза, мора нонстоп да седеш пред ПЦ за да бидеш еден од најдобрите дури и касно во ноќта... нели е така Александар ?

ПС: Играта е интересна ако се има пари да се купат паклени, онака е досадна. И би рекол да не се започнува да се игра ... оти сега кога се освестив ИГРАТА НЕМА ВЕЗЕ

ti nemas cuvstvo za igri :ua: igrata e super :LOL::LOL:
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
а бе овој тип на browser игри знаат да се доста заразни јас бев едно време пасиониран играч на bitefight знам стигнав до високо ниво и направив цел дворец, иначе играв со вампир ама после ја баталив почна да ме нервира што го пуштам вампиров на гробишта да работи и чекај со сати, во секој случај добра занимација е
 

Ket Bejb

Intern
17 јуни 2008
96
1
Мора да признаам дека и ја сум меѓу вампирите на Bitefight :p
искрено, на почетокот ми изгледаше мн глупава бидејќи нема никаква акција, но со време некако се тоа се претопи во зависност... и си ја пуштам вампирката редовно да ми копа на гробишта :p btw, стигнав до 23 level :D
и не губам мн време на неа, туку се занимавам само на кратките паузи... и то. :D тоа ми е некако како сладок одмор :p
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,995
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно