• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар одговор Биро со механизам за кревање/спуштање

Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MartinJack3d

Gaining Experience
21 октомври 2016
114
88
Здраво, ме интересира дали има продавница кај нас која продава бироа или пак само механизам за кревање/спуштање?

Ви благодарам однапред
 
Оваа тема е решена! Одете до решението…

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
1,780
2,417
Битола
Има неколку ама се изгор скапи. Не можам линковите да ги најдам. Поради тоа, јас алтернативно решение најдов да купам Monitor Arm којашто се движи во сите насоки и постолје за тастатура + маус од алиекспрес. Ако сакам стоечки да работам, едноставно ја ставам подлогата за маус тастатура на маса и мониторот го кревам.
 

dekomote

Practice makes perfect
11 ноември 2014
614
1,241
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700x + Noctua NH-D15
Motherboard
MSI B450 Tomahawk Max
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Various SSDs, Synology DS 411+II
PSU
EVGA Supernova G3 650W
RAM
2x8GB HyperX Fury RGB 3200 CL16
Video card
RTX 2060
Case
NZXT S340
Mouse
Razer Deathadder Elite
Keyboard
Tada68 w/ Noble Yellows, Tofu65 w/Zealios v2 62g
Audio
Presonus Eris 3.5, Sennheiser HD 205, JBL Tune600 BTC
Monitor
Dell U2719D
OS
KDE Neon
Здраво, ме интересира дали има продавница кај нас која продава бироа или пак само механизам за кревање/спуштање?

Ви благодарам однапред
Новомак имаше 23.000 електронска со мемории чуда.

Провери и солопром и салон29.
 

Mao

On your way to fame
5 јуни 2007
1,226
961
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
1603197993746.png
Од Новомак. Плус иверка 1000-1500 зависи која дебелина. Ова е прифатлива цена за разлика од Солопром шо продаваа механизам за 40к+ а можда и уште го продаваат, незнам.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

MartinJack3d

Gaining Experience
21 октомври 2016
114
88
Дечки фала ви за брзите коментари и информации. Ме фати окце оваа од Новомак, баш таква како што имав на ум, ти благодарам @Mao :giggle:
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,206
10,135
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Дечки фала ви за брзите коментари и информации. Ме фати окце оваа од Новомак, баш таква како што имав на ум, ти благодарам @Mao :giggle:
Види груевски од ќумез у Маѓарска да не може да ти прати едно :ROFLMAO:
 
Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,757
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно