• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

BIOSHOCK

RaizoMugen

Intern
17 април 2007
103
1
Igrata izleze pred nekoj den i na site svetski sajtovi ima ocenki kako 9.5 , 9.6 pa duri i 10 :D Gamesradar.com duri ima statija koja sugerira deka BISHOCK ke bide podobra duri i od najocekuvaniot FPS za ovaa godina HALO 3... Ja uste ne sum ja igral neznam zasto ali ke ja zeam denovive pa ke vi kazam so kako :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,996
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно