Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Безжични слушалки JBL

Статус
Затворена за нови мислења.

CloudConnected

Gaining Experience
18 февруари 2016
128
118
Скопје
CloudConnected додаде нов оглас:

Безжични слушалки JBL - 2.000 ден.

Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките се купени во Мај 2021 во Нептун. Користени се краток период и се во одлична состојба. Гаранцијата од 12 месеци е истечена. Локација - Скопје. Не праќам по карго.
Цена фиксна: 2000 МКД.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.033
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно