• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бежични телефони на 2,4 ГХз

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Темава може не е за тука ама нема каде да ја објавам....
Ме интересира каде можам да купам бежичен телефон на 2,4ГХз (аналоген)
Во Нептум и Техномаркет нема
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,715
Мислења
831,199
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно