• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Без наслов но со повод :)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

HyBRiD_HeLL

Intern
13 април 2007
106
1
Поентата ми е дали има некој идеа како би можело да се искодира боотлоадер репликатор.Односно да блокираш контакт за кога ќе стисне корисникот ф10 да не му даде опции за саве моде?
 

thricer

Intern
7 април 2007
41
1
ah... znam chovek sto mozhe da ti pomogne so ova... ali go nema online vekje nekolku dena, koga kje dojde kje mozham da ti dadam kontakt da isdiskutirate :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,927
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно