• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Без коментар - www.megastar.com.mk

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Нареднава „страница“ би требало да послужи за пример како да направите лоша страна и никој да не ја чита, ОЧАЈНО http://megastar.com.mk/:ua:
 

Psychoo

Intern
1 мај 2008
374
7
Ohrid
Само не ми е јасно како странава има 10тина реклами и како сопствениците на фирмите кои ги рекламираат му даваат пари а на странава ни еден посетител ЉОЉ:p
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Па и не е толку лоша страницава...:))
 

Damien

Intern
6 мај 2008
11
0
Мене не ме иритира толку скролот, колку нивото на ретардираност на постовите на сајтот :ua:
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
sajtov e tolku LOL sto koga jgo procitav prviot glup naslov(muzikalno kuce) i negovata sodrzina ne mi se gledase ponatamu.katastrofa:ua:
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
A пази, има и реклама за веб-дизајн студио (сигурно се они, а ако не се...најдобар пример за антиреклама) :LOL:
 

Vermilion

Intern
23 јули 2007
92
0
www.ikon-design.net
Кај мене нема хоризонтален скрол и се се одвива добро. Не се сомневам дека е Joomla!, и дека е украден темплејт со мали измени. Ако ова е лошо, што викате за ова - http://itpomos.com/
 

Miki Petrovski

Баниран/a
30 март 2008
185
3
јас сајтов го гледам на мојот лап топ и сметам дека не е толку лош,како што викате
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
На мене најмногу ми се допаѓа анкетата :LOL::LOL:
"Дали и верувата на Сабина?" добра е не да не:p:ua:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Кај мене нема хоризонтален скрол и се се одвива добро. Не се сомневам дека е Joomla!, и дека е украден темплејт со мали измени. Ако ова е лошо, што викате за ова - http://itpomos.com/
Mozhno e da se nema do tolku idea za edna obichna web strana? Chudno..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно