Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

Статус
Затворена за нови мислења.

Gappo

Gaining Experience
20 јануари 2016
159
190
Gappo додаде нов оглас:

Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm - 7.200 ден.

Нови аудиофилски студиски слушалки купени од Thomann. Штотуку отворени, користени неколку саати. 3 години гаранција од Thomann.de.

Ги продавам заради замена со 80 омска верзија.

П.С.
За користење на слушалките потребен е соодветен засилувач.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.770
Членови
34.918
Огласи
2.633
Најнов член
dtalevski99
На врв Дно