• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Beware Of The Bear

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
887
Ohrid
Ова е едно од најсмешните виде што ги имам видено до сега..
Само какви ли реакции прават луѓето..
btw. Се работи за скриена камера..
Beware Of The Bear

Првично поставенo на Kajgana
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,762
Мислења
831,952
Членови
28,736
Најнов член
Nova rabota
На врв Дно