• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бета фаза?

D

Администратор
31 март 2007
3,269
1,908
www.iwmnetwork.com
Неофицијално беше продолжена, па успат заборавивме да го едитираме тој дел.

Ти благодарам. Сменето.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,518
Мислења
822,430
Членови
28,050
Најнов член
mindifislytherin
На врв Дно