Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Besplatno CD

Статус
Затворена за нови мислења.

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.882
143
Site onie koi sakaat da dobijat besplatno CD od Linux(UBUNTU),otidete na linkov ali prvo treba da se registrirate.Eve vi go linkot https://shipit.ubuntu.com/
ubuntu.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.120
Мислења
975.000
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно