1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бесплатни Мак. хостинг услуги...

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од 1mk, 13 Јули 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. 1mk

  1mk
  Intern

  3
  0
  13 Јули 2007
  Можете си регистрирате бесплатен домен:
  www.vaseto-ime.1mk.org a притоа да добиете и бесплатен хостинг пакет без реклами...

  Пишувајте ваши предлози
   
 2. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  а линкот го заборави :)

  еве го mkdelta.org или 1mk.org :)

  инаку добри сервери,брзина,стабилност ама барем 15 или 10 МБ.

  Иначе БРАВО!:bravo: :bravo: :bravo:
   
 3. 1mk

  1mk
  Intern

  3
  0
  13 Јули 2007
  Fala mnogu hakerce.

  Pozdrav do tebe.....

  Znaci linkot kade sto mozete da se registrirate e:

  www.1mk.org
  ili
  www.mkdelta.org
   
 4. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Pozdrav

  :bravo: Bravo za 1mk.org.:bravo: Pozdrav do niv.Mislam deka se edna od najdobrite kompaniji vo makedonija za web hosting i dr.POZDRAV
   
 5. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  Firefox can't find the server at vaseto-ime.1mk.org.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...