1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бесплатен хостинг пакет

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од sojic, 8 Септември 2007.

 1. StMartin

  StMartin
  Баниран/a

  172
  3
  24 Февруари 2008
  @sojic

  Не користи frames во сајтот, глупаво изгледа, а и лошо ќе биде за корисниците на Internet Explorer...:spienje:
   
 2. SuperMiki

  SuperMiki
  Intern

  90
  0
  12 Август 2008

Сподели

Вчитување...