Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Бесплатен хостинг пакет

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Го префрлам постот на sojic во нова тема. Нема потреба да се bumpaaт толку стари теми кои не се ништо друго освен спам.

За нови работи отворајте нови теми :)
 

deXterche

Intern
19 септември 2007
27
0
awardspace.com мислам е најдобар од Linux хостовите
asp-vwdhosting.net од Microsoft .NET хостовите
 
D

DimitarMK

Гостин
еххеххее.... тоа тешко.. некој да плаќа за лиценца а ти да корисиш безпари... no Way :)
 

Nikola_sr

Intern
3 септември 2007
300
25
eve najdov nesto za interesiranite mozat da vidat nema mnogu mesto hostingot ama e stabilen dobar i nudi mnogu opcii

eve:

Da izleze fer dadov link so toa sto mi davate poeni na mene:bravo:
 

macedonia

Intern
1 јануари 2008
78
2
Можеби некој го има споменато до сега, freehostia.com
Имате бесплатно php, mysql, ftp...
 

INSTALATOR

Intern
20 ноември 2007
28
0

macedonia

Intern
1 јануари 2008
78
2
Od freehostia.com sum mnogu zadovolen, kako prvo imat odlicna podrska, moznost za hostiranje na svoi domein x 2 i red drugi raboti.

A free hosting so C-Panel-11 www.x10hosting.com no nekako ne odese kako sto treba, pocesto bea down.
И freehostia се често паднати а + и поради некое хакерски напади ги имаат блокирано сите IP од Африка и Јужна Америка, така да сајтовите хостирани кај нив немаат посети од таму
А да, имаат одлична поддршка како за free сервер
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Најбољи според мене,хехехе,не го корисам ама од прв пат гледање се заљубив.
www.weebly.com, не е ништо посебно ама е добро.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.825
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно