1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Besplaten VOIP

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од Ismet, 9 Април 2007.

 1. Niki

  Niki
  Баниран/a

  404
  1
  21 Април 2007
  Ne postoi program za VOIP koj nudi besplatni razgovori kon Makedonija

  Ne treba nikakva interkonekcija so telekom tuku iznajmuvas link i za toa plakas

  Abe kakva konkurencija ima vo makedonija za telefonija da padnes u nesves
   
 2. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Можете да зборите само 5 минути од еден јузер према следниве држави:

  Argentina
  Australia
  Austria
  Belgium
  Canada
  Denmark
  France
  Germany
  Hong Kong (+mobile)
  Ireland
  Italy
  Luxembourg
  Netherlands
  Norway
  Poland
  Russian Federation [moscow]
  Russian Federation [st Petersburg]
  Singapore
  South Korea
  Spain
  Sweden
  Switzerland
  Taiwan
  United Kingdom
  United States (+mobile)

  100% Free, no call setup! Click here for more info. For all other rates, click here
   
Слични теми
 1. kapkavino
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,073
 2. vojkan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,467
 3. ivanov_nikola85
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  961
 4. daniel111
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,355
 5. baramdom.com
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,278
Вчитување...

Сподели

Вчитување...