1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бесплатен Веб Хостинг??

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од [W*O*R*I*X], 7 Септември 2010.

 1. [W*O*R*I*X]

  [W*O*R*I*X]
  Intern

  393
  11
  6 Септември 2010
  дали има некоја веб страна за бесплатен веб хостинг зошто сакам да напрама страна но немора да е нешто многу јако онака по "селски" :D благодарам однапред :))
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,512
  25,582
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  веб страна за песлаптен веб хостинг?НЕМОЖЕ
  Ќе си најдеш песплатини темплејти на нет ќе си го средиш по твој вкус и после ќе си го закачиш на некој бесплатен хостинг и ќе ти гура...
   
 3. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  163
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
 4. [W*O*R*I*X]

  [W*O*R*I*X]
  Intern

  393
  11
  6 Септември 2010
  е такво несто слично Фала брат
   
Слични теми
 1. ehost
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,102
 2. Gamer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,002
 3. TonInter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  924
 4. besy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  5,612
 5. dzonidalavera
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,233
Вчитување...

Сподели

Вчитување...