• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бесплатен веб Огласник во Македонија

Статус
Затворена за нови мислења.

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
А која е целта на постот?

Веќе ако ставаш линк до некоја страна, објасни малку што и како е, твои искуства, дали бараш наши мислења, бидејќи форумот не е место за реклами.

и + што е ова подобро од Пазар3?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно