• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бесплатен Userbar Темплејт - Бај ми =)

D

Администратор
31 март 2007
3,274
1,919
www.iwmnetwork.com
А да го закачиш некаде каде што нема да треба да се регнеме за да го гледаме? :)

Пробај: imageshack.us
 

D

Администратор
31 март 2007
3,274
1,919
www.iwmnetwork.com

MetalGear

Gaining Experience
14 април 2007
2,997
494
www.ibiz.mk
ништо специјално

имиња поправи си ги зиувајке си си :ninja2:

Темпле_т за Userbars.psd
ЧИТА_ МЕ!!!.txt
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

astojkovski

Intern
12 ноември 2008
257
34
МеталГир Знам дека не е ништо посебно, ова е напраено за луѓе кои што имаат фотошоп а појма немаат од него. Сега го средувам ова па понатака ќе има повеќе верзии со многу повеќе елементи. Ова е основата :) Фала на интерес ипак... :)
 

Fico

Intern
9 март 2008
251
14
На rapidshare може, меѓутоа постиран е погрешен линк.
Ако погледнете, ќе видите дека има ***?killcode=1287633903952972618
Ако се избрише тој дел, слободно може да го симнете фајлот.

ПС: Зашто сега одеднаш кај мене се појавуваат некои чудни симболи, наместо на пример тоа ЧИТА_МЕ.тхт ?

Стално заборавам како треба да се среди тоа:lut2:
помош ?:plachko2:
 

Fico

Intern
9 март 2008
251
14
Да, до тоа е...Ама заборавив како да си поправам да ми биде нормално
 

MetalGear

Gaining Experience
14 април 2007
2,997
494
www.ibiz.mk
fico тебе ти е ок

тоа требал да го среди стојковски

кога го зипувал му биднало така
гледаш дека ЧИТА е на мк само Ј

не му се секирај:ninja2:
 

Fico

Intern
9 март 2008
251
14
Не, не е до него...До мене е...Еве и на форумов со темите вака ми покажува:

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,541
Мислења
820,211
Членови
28,209
Најнов член
Mr. PoPo
На врв Дно