• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Besplaten PDF Editor

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Навистина интересно може да се употребува на компјутер на кој нема ПДФ апликација а има излез на интернет
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,660
Мислења
830,022
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно