1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бесплатен MP3 download

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од dreamer26, 5 ноември 2007.

 1. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,636
  1,301
  13 Август 2009
  Машко
  Имам проблем со една задача.. не знам што е збирот на ова..

  Google + download Името на песната.mp3 + Enter =

  ако може некој да помогне :D
   
 2. tanush

  tanush
  Intern

  129
  15
  3 ноември 2007
  Машко
  Limeware и тие разни ушлести (e-donkey, e-mule) програми, одамна се со многу малце корисни филмови,програми, музика. Торентите се сега "IN".
  BTW, mp3 е веќе премногу застарено ако веке треба да е компресирано wma или mp4, се со помалку загуби, но сепак преферирам лузлес формати како flac, ape и слични.....
  побарајте на www.torrentz.com , http://katz.cd,
  она што никаде не сум можел да го најдам, овде гарант го има http://rutracker.org (бара зачленување но се исплати)
   
 3. tweety

  tweety
  Intern

  1
  0
  6 Јули 2008
  Јас музика преку страна или П2П програма неам симињато со години,ако ти требаат албуми иди дирекно со торент а за сето останато имаш страни како www.video2mp3.net i www.listentoyoutube.com каде што само го копираш линкот од песната која ти треба од јутуб,го пастираш на страната а таа самата го конвертира видеото во мп3 и ти дава линк за даунлоад.Најлесен начин за да ја имаш која песна и да ти треба ако потребите за квалитетот на песната не ти се премногу високи :bravo:
   
Слични теми
 1. daceee90
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,909
 2. Hakerstain
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,259
 3. olikomerc
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,338
 4. Toxic
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  788
 5. mendi19
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,413
Вчитување...

Сподели

Вчитување...