• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бесплатен македонски софтвер за во Преземања?

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,274
1,919
www.iwmnetwork.com
Овие денови полека ќе се започне со средување на листата на бесплатен софтвер - Преземања, и би сакале во соодветните групи да вклучиме и промовираме бесплатен македонски софтвер.

Доколку имате некој предлог, повелете.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Open Office на македонски.....знам дека не е Македонски, но е локализиран....ако доаѓа в предвид.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,609
Мислења
821,623
Членови
28,258
Најнов член
mimoza.stoilova
На врв Дно