• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бесплатен форум од forumotion, каде се менува цел HTML?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

C0ldFlow

Intern
3 ноември 2008
35
1
koga imas free forum od forumotion,kade mozes da smenis cel HTML???


ako ova ne e napisano vo pravilnen forum slobodno premestete go.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ке си го симнеш phpBB.ке си смениш што ти треба и ке го ставиш на некој сервер,а на форумотион неможе.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,550
Мислења
823,145
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно