• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бесплатен File Hosting до 5 гигабајти - filedropper.com

  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Баш разгледував по нетот :p и наидов на ова па проверете сами:

http://www.filedropper.com/

Само избирате податок што сакате да го прикачите на интернет (upload) со лимит до 5 GB големина и кликнувате Upload по што ќе ви биде даден директен линк до Вашиот фајл...

:bravo:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Јас го користам оној сервисот од Windows Live исто даваат 5 гига и супер е.Со една е-маил адреса се на едно место
 

^^GoRiLLaZ^^

Gaining Experience
7 април 2008
155
100
Инаку да ве прашам,дали линкот после некое време е мртов или никогаш не умира :D:D:D
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
The use of this service to upload copyrighted or illegal material is not allowed, and will be removed and the offending individual may be banned from using our services.

Значи доколку аплоадирате некој филм, игра, кракувани програми... линковите ќе ви бидат избришани...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,202
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно