• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Бесплатен е-Маркетинг

Статус
Затворена за нови мислења.

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Не сум многу искусен околу е-маркетингот па затоа го поставувам ова прашање.
Дали има некој добри сајтови кои нудат бесплатна “рекламација“ или размена на банери. Сеедно ми е.

- Доколку има такви, наведете ми неколку.
- Дали знаете какви ќе бидат ефектите од цел тој бесплатен маркетинг.

По можност да бидат македонски сајтовите. Освен урнебес, дали има и некој други... ?

Фала однапред.
 

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1.129
780
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
Ме закрпи сега :) јас сакав пак да спамувам :) хехе.
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Би можел да ти препорачам сајт на еден мој пријател само незнам што планираш да рекламираш. оти малку му е специјализиран сајтот за одредени дејности. Пиши на пп ако неможеш тука
 

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Би можел да ти препорачам сајт на еден мој пријател само незнам што планираш да рекламираш. оти малку му е специјализиран сајтот за одредени дејности. Пиши на пп ако неможеш тука

Форум и има мало порталче за објавување на некои новости од технологија... Ако е се занимава со тоа, можеш преку ПП да пратиш линкот ;)
 

PiZZaWeB

Intern
25 ноември 2007
9
0
forums.pizzaweb.elementfx.com
Можеш на мојот форум да си размениме банери.Пиши ми ПП и ќе ти го кажам мојот форум...Нема врска за големината на банерот..Тој ќе биде ставен на портал...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.087
Членови
31.719
Огласи
214
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно