Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

BeQuiet Pure Wings 2 140mm

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.385
6.547
StalkeR додаде нов оглас:

BeQuiet Pure Wings 2 140mm - 600 ден.

На продажба кулер нов некористен, изваден од куќиште BQ 500DX.
Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9.

Цена: 600 денари фиксна.

Во комплет со Deepcool TF120S за 1.000 денари.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервација
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.172
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно