Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

BeQuiet Pure Wings 2 140mm, нови

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.424
6.597
StalkeR додаде нов оглас:

BeQuiet Pure Wings 2 140mm, нови - 1.900 ден.

Продавам 3 венилатори од насловот. Дојдоа со куќиштето, некористени без гаранција.
Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9.
Погледнете го атачментот 115337
Цена за комплет: 1,900 денари, за еден 700 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно