Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

BeQuiet Pure Power 11 CM 700W BN299

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
573
1.416
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

BeQuiet Pure Power 11 CM 700W BN299 - 3.600 ден.

Продавам напојување извадено од конфигурациа која напојуваше Ryzen 5 5600X + RTX 3070Ti.
Доаѓа со сите фабрични кабли и 2х8 пинаки плетени кабли за графичка кои ги зедов дополнително од Нексио кои ме коштаа дополнително 700 денари.

Напојувањето е зачувано без проблеми.
На сликата каде што се гледа кулерот може да заприметите гребаници,тие се направени при поставување во куќишта.
Такви се овие напојувања лесно се гребат.Погледнете го атачментот 137910Погледнете го атачментот 137911

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.277
Мислења
977.750
Членови
35.575
Најнов член
fortspecialities
На врв Дно