Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

BeQuiet Dark Rock TF2

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.275
1.954
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

BeQuiet Dark Rock TF2 - 2.000 ден.

Купен од член на форумов пред 1 месец. Го продавам бидејќи сакам да купам NH-D15.
Цитирам
Кулерот е во беспрекорна состојба, доаѓа во кутија со сите додадоци и потребни елементи за монтажа.
Погледнете го атачментот 116737
2000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.445
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно