Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

BenQ Zowie XL2546K

Статус
Затворена за нови мислења.

naumovski-andrej

Gaining Experience
26 април 2021
38
198
naumovski-andrej додаде нов оглас:

BenQ Zowie XL2546K - 21.000 ден.

Продавам BenQ Zowie XL2546K, 24 инчен 1080p240Hz монитор.

Купен од Анхоч на 29ти јули 2022 година, со уште 34.8 месеци гаранција. Користен не повеќе од 4-5 саати, после тоа вратен во кутија. Го продавам пошто не ми се свиѓаше колку што мислев дека ќе ми се свиѓа.

Како што се гледа на сликите, повеќето работи како кабли не се ни отпакувани.

Цена 21,000 денари.

Погледнете го атачментот 116415Погледнете го атачментот 116419[ATTACH type="full"...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.221
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно