1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Benq XL2411Z

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од causevd, 7 Април 2017.

 1. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  394
  309
  4 oктомври 2011
  Машко
  Како што гласи насловот, купувам монитор Benq XL2411Z по можност со гаранција, да не е користен во просторија за пушење и без мртви пиксели.
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,056
  1,173
  11 Март 2011
  На Викса му/ѝ се допаѓа ова.
 3. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  394
  309
  4 oктомври 2011
  Машко
  Не сака да ми го продаде мене :(
   
  На bxxxn му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...