• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Benq GW2470H

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,362
4,515
Го продавам мониторот, одлично зачуван без никакви оштетувања и мртви пиксели. Гаранцијата е помината пред 4 месеци.
172276881_1110930272727888_9209531840244752776_n.jpg
174108996_1655484864654856_4021664767994445230_n.jpg
175449392_560983984873135_6993796900546577225_n.jpg

Повеќе инфо за мониторот: Specifications

Цена: 3.900 денари.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,362
4,515
Продаден. Може клуч.

Sent from my Samsung S20 FE
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
849,547
Членови
29,448
Најнов член
Whale332
На врв Дно