1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Benq GL2250 (Full-HD) 21.5' inch

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Skorp, 17 Јануари 2020.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  342
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Ќе ве замолам за проценка на мониторов. Користен во нормални услови, се си работи како што треба, и нема никакви оштетувања.

  Stylish Monitor with Eye-care Technology, FHD |GL2250
  • 12,000,000:1 contrast ratio

  • Full HD 1080p Visual Perfection
  • Senseye® Human Vision Technology
  • Monitor.jpg monitor1.jpg
   
  Последна промена: 17 Јануари 2020
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,814
  3,979
  1 Септември 2011
  Машко
  2000-2500 денари.
   
  На Skorp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  342
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Иде на продажба за 2500.
   
 4. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  342
  261
  25 Август 2016
  Машко
 5. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  342
  261
  25 Август 2016
  Машко
 6. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  342
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  706
 2. igor_bef
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,799
 3. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  606
 4. Costigan_Jr

  Проценка BenQ BL3200PT

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  778
 5. Qwerty555
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,521
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...