1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бекап на андроид апликација

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Maja3, 13 Јули 2012.

 1. Maja3

  Maja3
  Intern

  33
  4
  26 Април 2011
  Здраво, дали некој знае како на андроид телефон да вратам апликација која по грешка ми е избришана ама со сите нешта кој претходно ми се внесувани во неа.
  Благодарам
   
 2. salamander

  salamander
  Gaining Experience

  205
  231
  16 ноември 2011
  Машко
  Пробај само реинсталирај ја, обично не ги бришат зачуваните работи.

  Инаку кажи за која апликација се работи поконкретно, прашај го дирекно производителот, имаш инфо (меил) на крај на download страната.

  zz
   

Сподели

Вчитување...