• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Beautiful Earth v3.2.6

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Сакам да предложам едно програмче се вика Beautiful Earth v3.2.6. Ја гледаш земјата преку сателит во моментот и имаш опција за температура во многу градови во Светот. Може да се стави и како позадина, пробај те го закон е :bravo:
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно