• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Beats Studio3 Wireless

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Valsorim

Gaining Experience
6 декември 2016
50
66
Samite slushalki se perfektno sochuvani i nema nikakvo oshtetuvanje osven minimalno nagmechuvanje kaj portata za polnenje ( prikazhano na edna od slikite ). Si doagja so originalnoto pakuvanje. Slushalkite se 24000 vo iStyle novi da se kupat.

20200922_150311.jpeg 20200922_150347.jpeg 20200922_150744.jpeg 20200922_150732.jpeg 20200922_150608.jpeg 20200922_150803.jpeg
20200922_150522.jpg
 
Последна промена:

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,356
10,397
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
околу 15.000. Гаранција има?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Valsorim

Gaining Experience
6 декември 2016
50
66
Заборавив да напоменам дека нема веќе гаранција за слушалките
 
  • Ја почнал/а темата
  • #19

Valsorim

Gaining Experience
6 декември 2016
50
66
Слушалките се вратени за продажба.

Последна цена: 9000 ден.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,676
Мислења
830,313
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно