1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бавен компјутер!?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од elite hacker, 23 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  тоа за никови си е своја работа јас досега сменив неколку но овој ми е најдолго и најдолго ке ми остане
  (Condor, (дел од мојата историја no comment за тоа ) и Icarys ех никови а со MetalGear користам и уште DB и Yip Man) но секој ми е за одредена категорија и цел

  така да не дискутирајте за тоа каков ник имал декото:)
   
 2. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Malku of topik ama sto mislite za igrite <ako nekoj gi simna>
   
 3. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  damn.. Зарем уште за замарате на темава?
   
 4. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  Metal Gear ili Condor ili DB ili Yip Man:))),прочитај погоре,јас и дечкото завршивме караница,сега сме другари:D:D,неговиот ник си е негов избор,и јас имам повеке никови(Reaper,The Shadow,PhoeniX,Dragon(najstar)),и тој сигурно има повеке никови,тешко е да не смениш ник нели(хехехе),како и да е мислам дека на темава и треба едно case closed и да не се замараме многу.
   
 5. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  bI JA ZATVORIL AMA NEZNAM KAKO?
   
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Темава отиде поѓаволите, затоа е затворена
   
 7. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Темава е пример како не треба да изгледа една тема. Од 5 страни едвај 10 мислења беа од помош за elite hacker aka boki003-hacking. Ве молам заради квалитетот на темите и форумот воздржувајте се од off-topic мислења и постови.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...