1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Бавен компјутер!?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од elite hacker, 23 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
  1. MetalGear

MetalGear
    On your way to fame

2,993
    503
    14 Април 2007
    Машко
    тоа за никови си е своја работа јас досега сменив неколку но овој ми е најдолго и најдолго ке ми остане
    (Condor, (дел од мојата историја no comment за тоа ) и Icarys ех никови а со MetalGear користам и уште DB и Yip Man) но секој ми е за одредена категорија и цел

така да не дискутирајте за тоа каков ник имал декото:)

2. elite hacker

elite hacker
    Intern

71
    0
    20 Јуни 2008
    Malku of topik ama sto mislite za igrite <ako nekoj gi simna>

3. fuUuUzZzZy

fuUuUzZzZy
    Mr. Sensei

4,837
    824
    14 Декември 2007
    Машко
    Game developer, VFX Artist
    damn.. Зарем уште за замарате на темава?

4. The Shadow

The Shadow
    Intern

576
    5
    30 Март 2008
    Metal Gear ili Condor ili DB ili Yip Man:))),прочитај погоре,јас и дечкото завршивме караница,сега сме другари:D:D,неговиот ник си е негов избор,и јас имам повеке никови(Reaper,The Shadow,PhoeniX,Dragon(najstar)),и тој сигурно има повеке никови,тешко е да не смениш ник нели(хехехе),како и да е мислам дека на темава и треба едно case closed и да не се замараме многу.

5. elite hacker

elite hacker
    Intern

71
    0
    20 Јуни 2008
    bI JA ZATVORIL AMA NEZNAM KAKO?

6. Commie

Commie
    Gaining Experience

4,717
    218
    27 oктомври 2007
    Машко
    Темава отиде поѓаволите, затоа е затворена

7. Alexandar

Alexandar
    Gaining Experience

2,514
    90
    21 Мај 2007
    Темава е пример како не треба да изгледа една тема. Од 5 страни едвај 10 мислења беа од помош за elite hacker aka boki003-hacking. Ве молам заради квалитетот на темите и форумот воздржувајте се од off-topic мислења и постови.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...