1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Бавен компјутер!?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од elite hacker, 23 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  зар не си љубопитен,типов е новиот Митник.
  дечли изгледа и англиски треба да учиш,за да спречиш некои тешки печатни грешки.
   
 2. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Posle ova mislam deka ke treba da misuvam tutorijal kako se pravi uspesna tema na it.com.mk
   
 3. dashbog

  dashbog
  Gaining Experience

  155
  87
  24 Јуни 2008
  Машко
  [​IMG]
  мала помош околу обложувањето :)
   
 4. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Pravenjeto pecatni greski na angliski e mojata omoilena rabota
  :p
   
 5. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
  Се согласувам
   
 6. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  A od kade dojde slikava?:plachko2::plachko2::plachko2:
   
 7. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  хехехе,мислам дека it.com.mk има успешни теми,мислам дека теба да пишуваш туториал како да бидеш хакер а да немаш врска од компјутери.
   
 8. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Vo red ajde da privrsuvame..
  Gi cekam vasite posledni komentari...

  A kako se zatvara tema?:chudenje::zbunet3:
   
 9. Laki Luciano

  Laki Luciano
  Intern

  332
  3
  27 Мај 2008
  Hurry up :lut2:
   
 10. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Ne dobiv odgovor kako se ztvara tema?
  Koga ke dobijam ke pobrzam
   
 11. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  888
  67
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
  Тема можат да затворат администраторите и модераторите.
   
 12. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  немај гајле,доста ни беше навредување на кутри елитни хакерчиња.
   
 13. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  888
  67
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
  Луѓе зар нема други поважни теми на кои би можело да се разменуваат корисни мислења?
   
 14. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Lele ama e smesno nema sto pa covek moze da umre a vie da ne go poglednete..
  Pa covek moze da se potpisuva kako saka..
  I ova za inat
  HACKERS THE BEST:lut2::lut2::lut2:
  ZA INAT
   
 15. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  да готово привршуваме ова ми беше една интересна тема малку да се разонодам околу мислењето за испити

  е и да не ја свати поентата на дефиницијата како да видеш хакер или некоја подгрупа craker nuller pheaker или пак lamer :) има уште многу, ај прочитај ја уште еднаш ако не ја разбереш прочитај ја уште еднаш се додека не ја разбереш
   
 16. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Bi imalo koga ne bi te davele ovie:isplashen:

  Fala na pomosta ti si edinstveniot koj me razbira..
  FALA:bravo:
   
 17. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  888
  67
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
  Мораме да тргнеме од поговорката попаметниот попушта зшто вака никогаш нема да завршиме.:D
  Јас еве напуштам сцена.:D
   
 18. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  хехехехехе,ова е една од најбоље темите за разонода нема што,
  за инает а,мене ова не ми прави никаков инает,јас немам ништо против хакери,добрите хакери.
   
 19. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Pa gledam samo se karate okolu moeto username pa neli covek ima sloboda da se potpisuva kako saka..
  Ili ajde samo da se karame nema vrska dali nekoj ke bide pvreden ili vazna e samo zabavate...
  neli bas me interesira tvojot odgovor:muahaha::muahaha:
   
 20. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  алооооо

  кључ !
   
 21. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  јас не навредив никого малку се пошегував со она со годините се надевам не се љутиш

  да тоа со никот не треба да се дискутира тука
  важно дечкото има желби

  би ти препорачал неколку филмови да гледаш

  Freedom Downtown гледај го уствари еден вид на документарец е но супер е

  и да хакери се добри само што некои ги претставуваат како лоши и некои го злоупотребуваат терминот хакер за правење т.е. наштетување на други лица за свои користи
   
 22. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  со тоа цитирам:добри хакери,не мислев на луге кои се вистински хакери туку на хакерите кои ги користат своите знаења во добри цели,ти како сакаш потпишисе,само нели лошо изгледа да се правиш хакер(не заради user name-от),а врска да немаш од компјутери,не те обвинувам никој не е роден со знаење,знаењето се стекнува,само многу смешно звучи сето тоа што го кажа,ама нема врска,ај нека ти е со срека хакерскиот живот и почни да учиш нешто појше за компјутерите,верувај ке ти користи.
   
 23. dashbog

  dashbog
  Gaining Experience

  155
  87
  24 Јуни 2008
  Машко
  ова мене ме асоцира на магаренцето кое сакало да стане пеперутка :):) Но сепак уште е мал и барем има цел пред него (да стане хакер) па јас му посакувам успех
   
 24. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Ne ne nema problem..
  Taman rabota bese ubavo dodeka traese

  Fala ama mislam deka posle ova nema ni vo son da mi padne na pamet da bidam haker...
  Ke se posvetam na nesto drugo pr pravenje igri
   
 25. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  off-topic:
  или гавранот кој сакал да пее:D(ова не се однесува на темава ни на elite hacker)

  ако ако,и тоа е добро,ако сакаш помош пиши ми на приватна порака или на мејл [email protected],можеби ке можам да ти помогнам.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...