1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Battlefield 3 - Premium

Дискусија во форумот 'Игри' започната од uwemi, 20 Јули 2012.

 1. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Pozdrav.

  Bi sakal da ve zamolam dokolku nekoj od vas e vo moznost da mi pomogne za da ja zemam BF3 - Premium online ??

  Mozeme da se najdeme nekde ili pak preku banka da vi pratam parite u smetka ???

  Koj bi mozel da mi azvrsi rabota neka me kontaktira po PP.

  Ke bide zemena od intkeys.com ili cjs-cdkeys.com :)

  Fala od napred :)
   
 2. tomi

  tomi
  Guru

  9,818
  9,059
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Изивни не сум во тек со овие работи/игри, но зошто бараш некој да ти ја купи друг, зашто неможеш сам. Иди земи си дебитна картичка од тутунска стави си пари и купи си. Ја секоја недела пазарувам од ebay и други Online странски продавници и не сум имал никаков проблем само што треба да се внимава колку е валиден сајтот/човекот репутација и слично
   
 3. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Druze samo za Premium da se zeme debitna karticka ne se isplatuva...

  Samo Battlefield 3 i ova premium sto ke zemam ke mi bide online drugo nisto nemam rabota online...
  Zatoa barav ako moze nekoj da mi zavrsi rabota...ova e posledno nesto online sto zimam :)
   
 4. tomi

  tomi
  Guru

  9,818
  9,059
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Па без пари ја даваат бе другар, идеш аплицираш за 2-3 дена ја имаш. Не гледам никаков проблем :)
   
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  662
  24 oктомври 2011
  Машко
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  977
 2. bl0ck
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  766
 3. skullmonkey
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  784
 4. kjosmofon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  405
Вчитување...

Сподели

Вчитување...