1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Baterija za galaxy s6

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dejan_str, 12 Јануари 2020.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,115
  4,821
  8 Април 2011
  Машко
  Ми треба нова или исправна батерија за samsung galaxy s6. Гледам на ebay се доста евтини но не ми се чека 1 месец.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,303
  3,607
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,115
  4,821
  8 Април 2011
  Машко
  Не сум проверил, има во охрид продавница ? Исто дали имаат веб сајт
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,303
  3,607
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 5. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,093
  4,506
  4 ноември 2013
  Машко
  Деки, кај Зеко (Струга) имаш батерија. (Проверено, пред месец дена ни заменија батерија на S6ката од брат ми).
   
Слични теми
 1. ellie_88
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,608
 2. Varsonator

  Продадено Samsung Galaxy S6 32 GB

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,590
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,664
 4. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,410
 5. SpiritBond
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  647
Вчитување...

Сподели

Вчитување...