• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Basshunter: DotA

Која е подобра?

 • Новата

  Гласови: 5 38.5%
 • Старата

  Гласови: 8 61.5%

 • Вкупно гласале
  13
 • Ја почнал/а темата
 • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Која е боље, новата или старата?

Стара
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y[/ame]

Нова
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=qXKd7uuehlw[/ame]
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,274
333
Дефинитивно првата, втората е спотот беден. Кај втората најмногу е застапена бедната бела боја. А?
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Ја немав гледано ниту старата ниту новата.
Новава е малце повеќе Hi-tech...
 

StMartin

Баниран/a
24 февруари 2008
172
3
Брат ако гледаш така, песната е дебилна. Бог да чува, за игри песни да се прават, исто и за mIRC е дебилна.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,160
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно