• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бараме веб дизајнер!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lavot

Intern
24 април 2007
34
0
Бараме веб дизајнер!

Работа на проекти, еден веќе договорен - мора да се реализира во најбрз рок, исплата откако ќе биде завршен проектот - за цената ќе се договориме.

Пишете приватна порака или меил на info @ taratur.com. Во пораката нека има ваш месенџер контакт.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Еве можност за веб дизајнерите :)

Со среќа..


Инаку, веб дизајнер, се мисли само на тој што ќе го прави дизајнот? Не е вклучено кодирање тука?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Lavot

Intern
24 април 2007
34
0
Токму така. Нема кодирање - само дизајн!
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Со оглед на тоа што уште нема 24 часа од објавување на огласот, најверојатно е сеуште отворен.
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Лаву може ли да знаеме како оди работата, и кој е избран да работи за вас? Од како ги исполнив сите твои барања никако да се појавиш во контактите? Што е финтата?
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Добро, некој друг од тука има ли што конкурираше?
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Шо се деси со Лавот? Да не беше ова заебанција? :zbunet:

BTW, има ли некој тука да се офајдил од ова?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

Lavot

Intern
24 април 2007
34
0
Им се извинувам на сите што не добија одговор, а аплицирале. Токму тогаш имавме релокација на хостингот и не бевме во можност да одговориме. Како и да е, им благодарам на сите што се обидоа да ни помогнат.

Проектот е веќе изготвен, сега е во фаза на полнење на содржини и средување на евентуалните финеси, па кога ќе биде целосно готов, доколку сакате ќе можете да го погледнете.

Поздрав и ви благодарам уште еднаш
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,212
Мислења
858,231
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно