1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

baram wordpress theme

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од Seat, 12 Април 2012.

 1. Seat

  Seat
  Intern

  84
  0
  10 Декември 2010
  Машко
  baram nekoja dobra wordpress theme za video ako ima nekoj neka mi pise imeto na templejtot .. pozz
   
 2. Accipiter82

  Accipiter82
  Intern

  25
  14
  1 Јули 2010
 3. centarec

  centarec
  Intern

  3
  1
  30 Јули 2012
  Машко
  Probaj tuka http://themeforest.net/

  Ima dosta kvalitetni themes, mada i newwpthemes ne se losi, sum gi koristel prethodno.
   
 4. Mao

  Mao
  Gaining Experience

  949
  489
  5 Јуни 2007
  Машко
  ako ima kesh samo :D
   
 5. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,883
  1,453
  10 Август 2010
  Машко
  ^ или ако знае да се снајде, може и бесплатно да ги најде ;)
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,478
  25,531
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Цената е минимална во однос на темите што ги нудат. Таму има навистина прекрасни теми кои вреди да се даде 15е на неа....и секако како што кжа дениел да се снајдеш ;)
   
 7. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

Слични теми
 1. CyberSpic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,266
 2. Xenor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,792
 3. mariomako
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,454
 4. Martinovski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  891
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,776
Вчитување...

Сподели

Вчитување...