• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам Wordpress dev

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,340
28,731
kalco.ru
Некој што знае wp и е слободен да среди неколку работи за паричен наодмест. Нема да биде работа повеќе од 1-2ч.

Благодарам.

Проблеми:
1.
Screenshot_1.jpg
капча не рабоtи на [contact-form-7 а горе споемнатион плагин е инсталиран.

2. Имам некој ебан плагин за банери но не ги прикажува.

Тоа е се.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,351
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно